Zaznacz stronę

Inrofmacja o przetwarzaniu danych osobowych

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Świadczenie usług dla naszych Klientów związane jest z koniecznością  przetwarzania różnych danych osobowych, miedzy innymi takich jak imię, nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu, numer identyfikacyjny, adres email. Ochrona danych osobowych naszych Klientów/Kontrahentów jest jednym z priorytetów w naszej firmie, nie tylko dlatego, że to kolejny obowiązek, który zobowiązani jesteśmy wypełnić, ale przede wszystkim dlatego, że w sposób bardzo odpowiedzialny podchodzimy do wszystkich danych osobowych. Jako, że sami, jako pracownicy DMS-Production jesteśmy częścią tej firmy chcemy, aby dane nas, pracowników były chronione w stopniu równie dobrym, jak naszych Klientów. Zdajemy sobie sprawę, że budowanie świadomości w obszarze ochrony danych osobowych zarówno u Pracowników, jak i naszych Klientów/Kontrahentów jest niezbędnym elementem w systemie ich ochrony. Dbając o bezpieczeństwo danych osobowych stosujemy się do przepisów prawa z którymi można się zapoznać klikając: 

Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady Uni Europejskiej

Sprostowanie do rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Sprostowanie do rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady Uni Europejskiej