Zaznacz stronę

Usługi obróbkowe

Vestibulum ac diam sit amet quam vehicula elementum sed sit amet dui. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

  • Obróbka skrawaniem
  • Cięcie
  • Gięcie
  • Walcowanie blachy
  • Wykrawanie
  • Malowanie
  • Zgrzewanie
  • Usługi galwaniczne

Obróbka Skrawaniem

9

Frezowanie

Wieloletnie doświadczenie w branży oraz świetne zaplecze kadrowe i techniczne umożliwiają nam świadczenie kompleksowych usług obróbki skrawaniem. Jedną z nich jest frezowanie CNC. Zajmujemy się frezowaniem rozmaitych materiałów, takich jak tworzywa sztuczne, metale kolorowe czy stal nierdzewna. Oferowane przez nas usługi wykonywane są za pomocą nowoczesnych maszyn sterowanych numerycznie. Dzięki korzystaniu z nowoczesnego sprzętu możemy Państwu, obok standardowego frezowania w 2D, zaoferować także obróbkę w trzech osiach jednocześnie.

Połączenie wysoko wykwalifikowanej kadry oraz nowoczesnego parku maszynowego pozwala nam na realizowanie nawet bardzo wymagających zleceń. Duża dokładność oferowanego przez nas frezowania CNC możliwa jest dzięki stosowaniu specjalnych sond pomiarowych Renishaw. Nasza firma łączy precyzję z terminowością, zapewniając tym samym swoim klientom kompleksową obsługę spełniającą ich oczekiwania. Transcom jest do Państwa dyspozycji na każdym etapie współpracy. Razem z Wami wybierzemy optymalne rozwiązania, proponując odpowiedni materiał najlepiej sprawdzający się podczas konkretnego projektu.

Każde zlecenie wykonywane jest w możliwie jak najszybszym terminie, najczęściej tuż po jego złożeniu. Wszystkie oferowane przez nas usługi związane z frezowaniem CNC wymagają pełnej dokumentacji wykonawczej, którą powinniście Państwo przesłać na nasze adresy poczty elektronicznej. W przypadku braku dokumentacji prosimy o dostarczenie wzoru na podstawie którego wykonamy dokumentacje techniczna i po akceptacji przystąpimy do realizacji zlecenia.

9

Toczenie

Toczenie CNC uchodzi za jedną z najpopularniejszych metod obróbki skrawaniem. W wyniku toczenia, można otrzymać przedmioty o różnych kształtach, np. przedmioty w kształcie brył – kule, stożki, walce itp. Wszystko to możliwe jest dzięki nowoczesnemu, komputerowemu sterowaniu maszyną (stąd tokarki CNC – Computerized Numerical Control). Toczenie CNC pozwala szybko i bezpiecznie wytworzyć przedmiot z uwzględnieniem skomplikowanej geometrii. Warto podkreślić, że toczenie znacznie skraca czas wytwarzania przedmiotu, co przekłada się na obniżenie kosztów produkcji. Praca tokarki jest wydajna, bezpieczna i znacznie odciąża fizyczną pracę operatora maszyny.

Do profesjonalnej obróbki CNC potrzebne są specjalistyczne narzędzia. Posiadane przez nasz tokarki CNC to nowoczesne urządzenia dokładnie pokazujące wszystkie niezbędne parametry pracy, takie jak informacje dotyczące narzędzi oraz ich korekcji a także parametrów obróbki. Integracja tokarki z komputerem umożliwia wytwarzanie dużych serii identycznych elementów, których wymiary są odzwierciedleniem dokumentacji wykonawczej.Toczenie CNC uchodzi za jedną z najpopularniejszych metod obróbki skrawaniem. W wyniku toczenia, można otrzymać przedmioty o różnych kształtach, np. przedmioty w kształcie brył – kule, stożki, walce itp. Wszystko to możliwe jest dzięki nowoczesnemu, komputerowemu sterowaniu maszyną (stąd tokarki CNC – Computerized Numerical Control). Toczenie CNC pozwala szybko i bezpiecznie wytworzyć przedmiot z uwzględnieniem skomplikowanej geometrii. Warto podkreślić, że toczenie znacznie skraca czas wytwarzania przedmiotu, co przekłada się na obniżenie kosztów produkcji. Praca tokarki jest wydajna, bezpieczna i znacznie odciąża fizyczną pracę operatora maszyny.

9

Formy wtryskowe

Formy wtryskowe wykonujemy na podstawie dostarczonej nam dokumentacji i/lub na podstawie dostarczonego detalu.

Współpraca z naszą firmą jest wygodnym i komfortowym rozwiązaniem.Formy wtryskowe wykonujemy na podstawie dostarczonej nam dokumentacji i/lub na podstawie dostarczonego detalu.

9

Spawanie

Oferujemy Państwu usługi spawalnicze metodami : TIG, MIG, MAG ręczne i zautomatyzowane, które są gwarancją najwyższej jakości. Wykonujemy spawanie stali konstrukcyjnych, stopowych oraz aluminium i jego stopów. Zgrany zespół inżynierski, doświadczeni spawacze i dostępny park maszynowy pozwala nam na kompleksową realizację nawet bardzo złożonych projektów. Naszą ofertę kierujemy zarówno dla firm jak i Klientów indywidualnych.

9

Wiercenie

9

Gwintowanie

9

Szlifowanie

9

Elektrodrążenie

Cięcie

9

Cięcie laserowe

Wykonujemy cięcie laserowe wykorzystując najnowsze urządzenia oraz systemy programowania i planowania. Rysunek detalu do wyciącia może być dostarczony w pliku CAD. Stosowane oprogramowanie pozwala na optymalizację procesu w celu uzyskania wysokiej jakości oraz maksymalnego wykorzystania arkusza blachy.

Usługi cięcia wykonujemy z materiału powierzonego lub dostępnego z naszego magazynu.

9

Cięcie wodą

Wykonujemy cięcie laserowe wykorzystując najnowsze urządzenia oraz systemy programowania i planowania. Rysunek detalu do wyciącia może być dostarczony w pliku CAD. Stosowane oprogramowanie pozwala na optymalizację procesu w celu uzyskania wysokiej jakości oraz maksymalnego wykorzystania arkusza blachy.

Usługi cięcia wykonujemy z materiału powierzonego lub dostępnego z naszego magazynu.

9

Cięcie piłą taśmową

Gięcie

9

Gięcie na prasach krawędziowych CNC

Wykonujemy gięcie blach przy wykorzystaniu nowoczesnych pras krawędziowych ze sterowaniem CNC oraz w oparciu o prasy mimośrodowe. Dysponujemy różnorodnymi przyrządami które pozwalają nam wykonywać gięcie w szerokim zakresie z dużą dokładnością i powtarzalnością.

Walcowanie blachy

Wykrawanie

Malowanie

9

Malowanie proszkowo

9

Malowanie na mokro

Zgrzewanie punktowe

Usługi galwaniczne

9

Śrutowanie

9

Cynkowanie ogniowe

9

Cynkowanie wysokotemperaturowe

9

Anodowanie aluminium

9

Niklowanie

9

Oksydacja stali

9

Trawienie i elektropolerowanie stali nierdzewnej

9

Nawęglanie

9

Hartowanie objętościowe, wyżarzanie

9

Hartowanie indukcyjne

9

Azotowanie plazmowe - jonowe